Czy niska waga może być przyczyną niepłodności?

Witam!
Mam 23 lata. Ostatni okres miałam 25 października, a 13 listopada doszło do stosunku przerywanego - partner w ogóle nie skończył. Cykl mam co 28-32 dni i trwa 7 dni. Od tygodnia bolało mnie podbrzusze i mam do dnia dzisiejszego wzdęcia. Test robiłam 3 dni temu (11 dni od stosunku), był negatywny, dzisiaj dostałam okres, ale jest on bardzo skąpy, a normalnie jest on dość obfity.
Do tego od około dwóch tygodni czuję delikatne pieczenie wewnątrz pochwy, nie mam żółtych upławów ani takich o nieprzyjemnym zapachu. Od zawsze miałam niską wagę (nie mam anoreksji ani bulimii), aktualnie 170 cm i 45 kg.
Czy to może być przeszkodą w zajściu w ciąże bądź przyczyną poronień? Kiedy mogę wykonać kolejny test? Czy pojawiające się co jakiś czas, podczas ostatnich dni miesiączek, skrzepy są normalne? Zdarzało się, że czasem tak miałam.

Witam serdecznie,
test ciążowy należy powtórzyć po tygodniu.
Rzeczywiście bardzo mało Pani waży. Ale jeśli nie doszło ostatnio do gwałtownego spadku masy ciała, nie ma Pani niedoborów pokarmowych, nie powinno być z tego powodu problemów z zajściem w ciążę. Nie powinno to również przyczyniać się do poronień.
Skrzepy podczas miesiączki mogą się pojawiać. Powodem do niepokoju są sytuacje, gdy skrzepów jest więcej lub krwawienia są obfitsze.
Pozdrawiam