Czy normalną sprawą jest żółtawy śluz?

Witam , chciałam zapytac czy normalną sprawą jest żółtawy śluz? Okres ma regularnie z reguły 28 czasem 30 max 32 dni . Nie odczuwać swędzenia ani pieczenia śluz jest bezzapachowy czasem zdarzają mi się plamienia owulacyjne kropeczka krwi w śluzie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Taką barwę wydzieliny można uznać za wariant normy. Niemniej jednak warto udać się na kontrolę do specjalisty ginekologa.