Czy normalne jest, że odczuwam pieczenie po zastosowaniu kropli Lacrimal?

Witam, Noszę okulary, najprawdopodobniej mam tzw. "suche oko", wizytę u okulisty mam za ponad miesiąc. Dlatego proszę o merytoryczne sugestię /porady. 1. Odczuwam kłucie prawego oka, dolegliwość nasila się podczas korzystania z monitora stacjonarnego. W przypadku laptopa dolegliwość jest znacznie mniej inwazyjna. 2. Jeżeli chodzi o lewe oko, to po zastosowaniu kropli Lacrimal przez pewien okres po aplikowaniu odczuwam swędzenie, pieczenie lekkie kłocie w lewym oku. Po pewnym czasie dolegliwość przemija. Czy powinienem się tym przejmować ? 3. Zbyt szybko (moim zdaniem) po zakropieniu kroplami Lacrimal worki pod oczami stają się suche. Jest to okres 15-20 minut. Czy powinienem w związku z powyższym zwiększyć częstotliwość kropienia oczu? 4. Istnieją jakieś metody przywrócenia tych kanalików łzowych do dawnej świetności? Czytałem, że okłady z rumianku mogą pomóc. Jakie jest zdanie medycyny do tego specyfiku? Pozdrawiam i dziękuję.

Witam zapomnij o rumianku. Proszę kupić Hyabak I stosować 4x. Na noc lub po pracy Sól Bepanthen 2x.jeżeli 8 godzin przy kompie to konieczna przerwa po 4 godz 20 minut. Klima szkodzi. Wyłącz w aucie. W domu ma być raczej zimno 19st?.wierzenia pomieszczeń ważne. Jeżeli okna się nie otwierają należy kupić nawilzacz/oczyszczacz powietrza do mieszkania. Wilgotność powyżej 50% mile widziana. Pozdrawiam serdecznie