Czy normalne jest, że osoba po irydotomi widzi zamazany obraz?

W dniu 22 .10. 2017 r miałam zrobioną IRYDOTOMIIE obu oczu .Dostałam krople do oczu Lotemax 0,5 % po 4 krople przez 5 dni . Najgorsze jest to , że ja zle widzę po prostu jak bym miała naświetlone oczy ,zamazane . Czy to jest normalne ?

Witam. Proszę popatrzeć na źrenice czy reaguje na światło i się zwęża. Proszę też spróbować przymróźyć oczy zrobić szparkę czy jest wyraźniej? Jeżeli nie to iść do kontroli. Pozdrawiam serdecznie