Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy normalne jest, że osoba stosująca lek Metformina źle się czuje?

Witam . Biore metformina 500 na poprawienie płodnosci ... ze wzgelu ze nie mam miesiaczki od 4 miesiecy przez wysoki testosteron ... A staram sie o dziecko ... i teraz pytanie czy to jest normalne ze tak zle sie po tym czuje ... biegunka i mdlosci a wzielam zaledwie jedna tabletke :( a co bedzie jak bede brala 3 tab dziennie :( teraz mam tydzien po 1 tab 2 tydz po 2 tab i 3 tydz po 3 tab i taka dawka zostanie ... czy te tabletki pomoga w regulacji cyklu i zajsciu w ciaze ?
KOBIETA, 31 LAT 9 miesięcy temu

Trójwymiarowe USG

Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania

Rzeczywiście przy zaburzeniach hormonalnych i innych objawach typowyh dla pcos, stosowanie metfotminy jest jedną z metod leczenia. Jednak jeśli objawy nie ustąpią, musi się Pani udać do lekarza prowadzącego i omówić z nim dalsze leczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy