Czy normalne jest, że po zastosowaniu leku Mozarin, Trittico występuję uczucie gorąca?

Witam, Mam nerwicę lękową. To trwa od 7 sierpnia tego roku. Od 5 września brałam tabletki przez miesiąc: oropram i hydroksyzynę. Po miesiącu brania zmieniłam lekarza który zmienił mi leki i przepisał: mozarin, trittico i w razie ataku xanax. Po 2 tygodniach brania leków trzy dni pod rząd miałam ataki: trzęsawkę, uczucie gorąca, walenie serca a nigdy wcześniej nie miałam ataków codziennie. Czy to normalne. Co się ze mną dzieje. Boje się. Jestem przerażona. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

https://terapiaslomka.wordpress.com/

W przypadku nerwicy leki najczęściej pomagają poradzić sobie z objawami, nie mają jednak wpływu na przyczyny choroby (emocjonalne, osobowościowe). Zachęcam zatem, aby oprócz farmakoterapii rozpoczęła Pani również psychoterapie, która pozwoli zrozumieć i przepracować głębsze przyczyny zaburzeń, a tym samym poradzić sobie z nimi trwale.Można to zrobić w Poradniach Zdrowia Psychicznego, NZOZach mających kontrakt z NFZ lub w gabinetach prywatnych. Do psychologa, na psychoterapię (refundowaną) potrzebne będzie skierowanie wystawione albo przez lekarza rodzinnego albo przez lekarza psychiatrę.