Czy normalne są wymioty i podwyższona temperatura u osoby w ciąży?

Robiłam test ciążowy ok 2 tygodnie temu. Okazało się że jestem w ciąży. Od 4 dni boli mnie mocno brzuch (bylam u lekarza rodzinnego powiedział że to żołądek), wymiotuje i man biegunkę. Prawie nie wychodzenia z łóżka. Temperaturę ma 37 stopni. Jak cos zjem to odrazu to zwracam. Czy jest to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy ciąża została potwierdzona w usg? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć