Czy normalny objawem stosowania leku Zaldiar Effervescen jest płacz i krzyk?

Witam,moja mama zażywa afobam 0,5 mg raz na dobę przez parę lat. Dodatkowo przy dużym bólu zażywa zaldiar effervescent. Od września tamtego roku nie da się z nią mieszkać bo ma dziwne napady, urojenia że ktoś jej robi na złość, że ją trujemy, chowie leki, pieniądze a później nie może znaleźć i wtedy jest dopiero problem. Wtedy wpada w historię, płacze, krzyczy. A jeśli braknie jej leku jest nie do zniesienia.Prosze o pomoc czy to jest normalne

Witam Zachęcam do zadania tego pytania jeszcze raz ale tym razem proszę zaznaczyć, że jest ono kierowane do Psychiatry. Psychologowie nie mają tak specjalistycznych informacji. Zakres naszej wiedzy to praca nad sferą emocji, myśli i zachowania. W przypadku pytań o farmakoterapię, osobami kompetentnymi i znającymi się na temacie są lekarze Psychiatrzy lub Psychoterapeuci, którzy są jednocześnie lekarzami. Joanna Frąckowiak

Dzień Dobry,

Zaprezentowane symptomy, wskazują na (możliwe) skutki uboczne farmaceutyku.
Myślę, że warto byłoby kontrolnie skonsultować objawy
z lekarzem prowadzącego Mamę.

Z przesłaniem dla Państwa i Mamy Tego, Co jest teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605