Czy normalnym objawem jest plamienie koloru beżowego u kobiety podczas pierwszej ciąży?

Jestem w 5t5d ciąży wczoraj lekarz potwierdził ciąże na usg i mówił ze dziecko jest prawidłowo usytuowane nic się nie odkleja itd miałam plamienia koloru beżowego/kawa z mlekiem lekarz na wszelki wypadek wypisał duphaston ale mimo wszystko plamienie o takim kolorze dalej występuje czy to normalne to moja pierwsza ciąża

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy nadal się utrzymują konieczna ponowna wizyta u lekarza ginekologa.