Czy noszenie biustonosza (zwłaszcza z fiszbinami) nosi za sobą jakieś negatywne skutki zdrowotne?

Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy noszenie biustonosza (zwłaszcza z fiszbinami) nosi za sobą jakieś negatywne skutki zdrowotne (np. ryzyko raka, choroby kręgosłupa, utrata elastyczności skóry, utrudniony przepływ limfy), itp.? Czy warto go nosić, a może lepiej zrezygnować?

Witam , wiele zależy od rozmiaru i kształtu biustu oraz właściwego doboru biustonosza! Proszę omówić tę sprawę z ginekologiem prowadzącym! z.żurawski