Czy nudności i uczucie głodu mogą świadczyć o ciąży?

Witam, z narzeczonym staramy się o dzidziusia już ponad pół roku i do tej pory nic się nie działo a teraz już 3 dni spóźnia mi się okres i zauważyłam dużą ilość lepkiego śluzu... Robiłam test ale wyszedł negatywny. Dzisiaj rano razem ze śluzem zauważyłam niewielką ilość krwi ale na podpaskę przez cały dzień nie spadła nawet kropla... Do tego dwa razy zdarzyło mi się mieć mdłości, raz wymiotowałam i ciągle chce mi się jeść! Czy to mogą być oznaki ciąży? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa