Czy nudności po resekcji żołądka są niepokojące?

Moja siostra miała 3 dni temu operację resekcji żołądka, usunięto jej 1/3 tego organu. Po operacji i teraz jest jej ciągle niedobrze, chce się jej wymiotować pomimo przyjmowanych leków przeciwwymiotnych. Dziś ten stan się bardzo nasilił. Dlaczego tak się dzieje? Czy to jest niepokojący objaw? W jaki sposób można jej pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta chociażby u lekarza rodzinnego a najlepiej u lekarza wykonującego zabieg