Czy Nystatyne jest zamiennikiem leku Nifuroksazyd ?

Witam. Mam takie pytanie lekarka przepisała mojej córce Nifuroksazyd na biegunkę. Będąc w aptece wykupiłam nie sprawdzając czy to ten lek. Farmaceutka dała mi Nystatyne zamiast Nifuroksazyd czytam w internecie i raczej na biegunkę to ona nie jest. Proszę o pomoc i odpowiedz czy to zamiennik jest i czy mogę córce Go podać ?(córka ma 6 lat )

Witam, Nystatyna jest zupełnie innym rodzajem leku niż Nifuroksazyd. Proszę wrócić do apteki. Pozdrawiam.