Czy obawiać się nerwobólu po przewróceniu się na śniegu?

Witam serdecznie. Na wstępie zdaje sobie sprawę, że porada jest tylko przez internet i może nie zastąpić normalnej wizyty. Z góry dziękuje za pomoc. Dwa tygodnie temu przewróciłem się na śniegu, później nie mogłem stać na nodze,i w sumie do tej pory nie mogę.W okolicy pośladka czuje czasami nerwoból, pośladek był granatowy- smarowany i tak troche boli pachwina z tej strony nogi na którą poleciałem, mam się obawiać?Nogi do góry sam nie podniosę, jak chcę podnieść czuje opór w pachwinie.

Lek. Katarzyna Szymczak

To zapewne skutki urazu i stłuczenia, powrót do sprawności wymaga czasu. Mozna stosować środki przeciwbólowe doustne oraz maści.W razie przedłużających się dolegliwości sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam