Czy obecnie Biostymina nadaje się do zastrzyków domięśniowych?

Witam, chcialabym zapytac jak to jest obecnie z Biostymina. Dobrych kilka lat temu przyjmowalam ja w zastrzykach domiesniowych, jednak z tego co widze to na ampulkach widnieje napis "nie wstrzykiwac". Pytam poniewaz mimo to w ulotkach online nadal widnieje droga podania jako iniekcja domiesniowa. Czy jest to ten sam roztwor co kilka lat temu i nadaje sie do zastrzykow domiesniowych?

Lek. Michał Lenard

Według producenta ten preparat nadaje się wyłącznie do przyjmowania doustnego, nie powinien Pan stosować go w formie iniekcji domięśniowych. Pozdrawiam!