Czy obfita miesiączka i ból podbrzusza to normalne objawy miesiączki po współżyciu?

Witam Mam 22 lata. Moja ostatnia miesiączka byla ostatnio inna niż zawsze. Dwa pierwsze dni trwała normalnie, ból brzucha, dość obfita, jak zawsze.Trzecia dnia przez prawie cały dzień była cisza i dopiero pod wieczór pojawiło się troszkę . Natomiast 4 i 5 dnia tylko delikatne plamienie raz dziennie, do tego ból w podbrzuszu. Chciałam zapytać czy to normalne, zwykle misiaczka trwa u mnie 5-6 dni i nie jest taka skąpa. Wspolzylam w dni niepłodne z zabezpieczeniem. Leków w ostatnim czasie żadnych nieprzyjmowalam

Lek. Katarzyna Szymczak

Nietypowe krwawienie miesiączkowe może oznaczac ciążę, dla pewności sugeruję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam