Czy objawem tarczycy może być wola wokół szyi i uczucie duszności?

Czy objawem tarczycy moe byc woala wokó szyi i uczucie dusznoci, obrz éki, wzrok, 2 oko prawe, oko lewe 3.75 cylinder, sfera 2.50 oko prawe, 1,00 oko lewe. tycie z 64 na106 trudnoci ze schudnieciem, obrzék podskórny, obrzéki kostek, niewydolnoi zastawek ylnych, obfite miesiáczki, zapalenia puc oskrzeli, czéste pobyty w szpitalu, na pogotowiu.

Wymagasz szerokiej diagnostyki w Klinice Endokrynologiczne czyli diagnostyki zaburzeń hormonalnych. Lekarz Rodzinny winien wypisać Ci na Cito czyli pilne skierowanie do takiej Kliniki.