Czy objawy ciąży mogą wystąpić tydzień po stosunku i trwać tydzień?

Czy po stosunku z dziewczyną jest możliwe że objawy ciąży będzie miała kilka dni po stosunku i ze będę trwały tydzień? ( chodzi o to że dwa lub trzy dni po stosunku zaczęły się bóle brzucha które ma do teraz ) ma iść na badania ale chciałbym się dowiedzieć czy tak szybko ból brzucha może być objawem ciąży lub co mogło spowodować tako ból

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być objaw ciąży jednak bardzo rzadko zdarza się aby już w pierwszym tygodniu odczuwać ból, częściej pojawia się od w 4-6 tygodniu. Przyczyn bólu może być wiele. Proponuje 14 dni po stosunku wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.