Czy objawy mogą być spowodowane płynem z erytromycyną?

Witam, od lat przyjmuję escitalopram na depresję (20mg) z lamotryginą (100mg). Kilka dni temu dermatolog przepisała mi erytromycynę w postaci płynu na skórę (r/w) Od wczoraj (3 dzień stos. erytromycyny) nieprzerwanie czuję bezzasadne objawy depresyjne. Dopiero w ulotce escitalopramu znalazłam inf. o przeciwwsk. dot. łączenia z erytromycyną podawaną dożylnie. Podobne objawy wystąpiły przy włączeniu antykoncepcji horm. (b. szybki nawrót depresji). Czy mogą być spowodowane płynem z erytromycyną?

Dzień Dobry Pani,

Z tym pytaniem, zapraszam do konsultacji z lekarzem prowadzącym Panią, który zna Panią i historię chorowania.

Z mojej strony bardzo zachęcam Panią do podjęcia terapii, która pomogłaby Pani znaleźć prawdziwe przyczyny Pani chorowania, a nie powodowałaby skutków ubocznych i nawrotów choroby.

Życzę Pani radości,
Irena Mielnik-Madej