Czy objawy te wskazują na przerwanie błony dziewiczej?

Dzień dobry, Jakiś czas temu podczas gry wstępnej z chłopakiem, mam wrażenie, że jego palce doszły zbyt głęboko w błonie. Po powrocie do domu zobaczyłam na bieliźnie dużo krwi (wykluczam okres, ponieważ to była jakaś połowa cyklu), trochę krwawilam też kolejnego dnia, aż zaczęłam się niepokoić. W trakcie tej gry wstępnej odczuwałam trochę ból. Moje pytanie brzmi - czy objawy te wskazują na przerwanie błony dziewiczej? Planujemy pierwszy raz, dlatego zastanawiam się, czy tamten epizod mógł spowodować przerwanie błony, czy jednak zostanie dopiero przerwana podczas stosunku?

Lek. Paweł Szadkowski

Mogło dojść do przerwania błony płodowej. Objawy do tego pasują.