Czy objawy wskazują na guza w mózgu?

Dzień dobry Mam 20 lat . Od tygodnia czuję się bardzo dziwnie , jestem odrealniona , mam kłopot z koncentracją , zachwiania równowagi ... czuję się jakbym była w obcym ciele , miewam też uciski w głowie ,jakby wzrosło ciśnienie . Boję się że to może być guz. Mam dwoje dzieci i mój stan bardzo przeszkadza mi w codziennych obowiązkach , próbowałam sie wyciszyć , robić drzemki w ciągu dnia, ale nie pomogło. Proszę o pomoc

Witam!
Prawdopodobnie ma Pani zaburzenia nerwicowe, jednak zafiksowała się Pani lękowo na najpoważniejszych, wg, Pani zagrożeniu i póki tego nie wyjaśnimy problem nie da Pani spokoju! Potrzebna konsultacja neurologiczna, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami elektrolitów, cukru, mocznika, TSH i inne. Moim zdaniem, trzeba leczyć nerwicę!
Powodzenia
W. Łuczkowski.