Czy objawy wskazują na jedną z chorób wenerycznych?

Jakiś czas temu bolało mnie gardło oraz w okolicach uszu. Towarzyszyła temu lekko podwyższona temperatura 37.5. Bol i temperatura ustaly a pojawił się ból języka i lekki biały nalot w jego dalszej części. Od jakiegoś czasu mam nową partnerkę seksualna mimo stosowania zabezpieczenia miałem również ból przy oddawaniu moczu i jednorazowo biała wydzieline. To wszystko ustało. Trochę spanikowałem, ponieważ wpisałem objawy w przeglądarkę i oczywiście wyskoczyły nowotwory i hiv.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze to tylko infekcja proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć