Czy objawy wskazują na raka piersi?

Witam mam pytanie wymienie swoje objawy I prosze o odpowiedz czy jrest mozliwosc ze wskazuja na raka piersi wiem ze musze isc do poradni chorob piersi ale sa 6mc kolejki I chcialabym wiedziec czy powinnam sie niepokoic bo w takiej syt. pojde prywatnie bez czekania.A wiec w dolnej czesci piersi od spodu wyczulam dwa dni temu guzek nie jest bolesny,nie przesowa sie.Z tej samej piersi przy nacisnieciu sutka leci jakby mleko ta piers jest inna od lewej jest opadnieta I odrobine wieksza.

Witam,
Ciężko powiedzieć na podstawie tak skąpego opisu ale na pewno nie powinna Pani tego bagatelizować. Zapraszam na konsultację - 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski