Mężczyzna , 26 lat Witam. Opiszę swój problem najkrócej jak to możliwe. Mam 26 lat, sporą nadwagę (103kg, 175cm wzrostu), pracuję przed komputerem. Poza tym wszędzie dojazd samochodem, jedynie kilka razy na dzień spacer z psem z trzeciego piętra. Staramy się z żoną o dziecko. Założyliśmy, że będziemy się kochać co dwa dni w okresie okołoowulacyjnym żony. Jednak dla mnie jest to niewykonalne, zwyczajnie potrzebuje conajmniej trzech dni przerwy żeby nabrać ochoty na seks. Kiedyś nie miałem takich problemów. Uważa
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Witam serdecznie,

oczywiście na siedzący tryb życia, stres, zmęczenie, nadwaga, nieprawidłowa dieta a dodatkowo presja starań o dziecko może mieć wpływ na libido.
Proszę zapoznac się z moim artykułem, gdzie znajdzie Pan kilka cennych informacji w tym temacie.
http://natemat.pl/98989,jedz-na-zdrowie-i-na-seks-o-diecie-ktora-zwieksza-libido

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Badanie niepłodności – O niepłodności możemy mówić dopiero w momencie, kiedy po roku regularnych stosunków seksualnych (minimum 3-4 razy w tygodniu) bez stosowania jakichkolwiek metod antykoncepcji, kobieta nadal nie zaszła w ciążę.
Artykuły na ten temat
Decyzja o rodzicielstwie

Płodność mężczyzny

Płodność mężczyzny

Płodność mężczyzny to jego zdolność do zapłodnienia kobiety. Mimo iż problem niepłodności męskiej jest stosunkowo rzadko poruszany, statystyki wykazują, że problemy mężczyzn z poczęciem dziecka są niemal tak częste, jak trudności kobiet z zajściem w ciążę....