Czy od nadciśnienia może codziennie boleć głowa?

Mam 38 l. Od kilku miesiecy codziennie odczuwam bóle glowy. Boli przez wiekszosc dni w miesiacu. Bol mija po tabl p/bolowej ale znow sie pojawia. Glowa zaczyna bolec z tylu i tak trwa. Czwsto bola mnie oczy. U okulisty ok. Cisnienie mam wydaje mi sie wysokie 150/100. Czy to od nadcisnienia?

Konieczna pełna konsultacja, leczenie nadciśnienia tętniczego, dalsza diagnostyka Do pełnej konsultacji! z wynikami badan! Jak lipidy, cukier, serce; waga, żylaki ??
. Ważny ogólny stan, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych. Pozdrawiam i zapraszam