Czy od nieprawidłowości kręgosłupa mogą pojawiać się uczucie prądu w ręce?

Witam czy od kręgosłupa szyjnego mam zniesienie lordozy szyjnej mogę czuć prady w ręce pieczenie i dretwienie neurolog powiedział że mam blokadę w szyji i uszkodzony odcinek piersiowy najbardziej martwi mnie coś co się dzieje z moimi nogami i rękami czuje osłabienie proszę mi powiedzieć czy to może być z kręgosłupa bardzo proszę nie daje już rady wmawiam sobie ciężkie choroby

Witam!
Dolegliwości w nogach na pewno nie wiążą się ze spłyceniem lordozy w odcinku szyjnym kręgosłupa. Takie "wędrujące" dolegliwości są najbardziej charakterystyczne dla somatyzacji problemów emocjonalnych. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego i po określeniu profilu osobowości leczenie zaburzeń nerwicowych.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.