Czy od penetracji pochwy palcami można zajść w ciążę?

Witam. Czy od penetracji pochwy palcami można zajść w ciążę? Chodzi o sytuację gdy przed penetracja partner umył ręce z mydłem

Witaj, od penetracji palcami nie można zajść w ciąże chyba, że na palcach znajduje się nasienie, to taka sytuacja może doprowadzić do ciąży. Pozdrawiam serdecznie Marta Ptaszyńska

Dzień dobry.

Zasadniczo w ciążę zachodzi się przez nie tyle penetrację pochwy, ile przez wytrysk do niej nasienia z penisa. Z tego powodu penetracja pochwy palcami nie skutkuje ciążą. Nie jest przy tym też ważne, czy są umyte, czy nie.

Pozdrawiam.