Czy od razu po odstawieniu tabletek na migrenę można starć się o ciążę?

Dzień dobry, chcemy z mężem zacząć starać się o dziecko ale biorę lek etopro 2x25mg niedługo kończę kurację (cierpię na migreny). Czy od razu po odstawieniu tabletek możemy zacząć się starać?

Witam!
Metabolity niektórych leków mogą się utrzymywać długo po zaprzestaniu leczenia, np. niektóre przeciwdepresyjne SSRI (Fluoksetyna do 40 dni). Zostawiłbym ze dwa tygodnie marginesu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
W. Łuczkowski.