Czy od silnego uderzenia w pierś mogę zachorować?

Witam,

mam 24 lata i jestem bardzo wystraszona tym co mi się stało w pracy. Pracuję w sklepie z ubraniami i jeden z wieszaków wbił mi się w prawą pierś, mniej więcej na godzinie 11. Dosłownie natychmiast pojawił się siniak i zarazem guzek w środku, stąd moje pytanie: czy to coś poważnego guzek w piersi (bądź krwiak) od uderzenia i kiedy to minie? Jest już ok. 3 tyg.

Błagam o pomoc i dziękuję.

24 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Jeśli problem nie znika przez tak długi okres, warto skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie dochodzi do powikłań po uderzeniu.

Zachęcamy do zadawania innych pytań na które z pewnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl