Czy odejść od żonatego mężczyzny?

od roku mieszkam z żonatym mężczyzną,żona za granicą,(wyprowadziła się od niego)on twierdzi, że mnie uwielbia,kocha i chce być, ale jak przyjechała żona do PL i chciała się z nim spotkać to nie chciał jej widzieć.Przyznał, że boi się konfrontacji z nią,jej histerii.Ja nalegałam,żeby się spotkał i omówił rozwód skoro chce być ze mną.po 3awanturach w końcu zadzwonił.ona już wyjechała z powrotem.gadał z nią o rozdzielności majątkowej, ale nic nie wspomniał o rozwodzie.chcę od niego odejść.słusznie?
ponad rok temu

Witam serdecznie
Odpowiedziec na to pytanie moze jedynie Pani. Bardzo sluszna byla Pani determinacja w kwestii otrzymania jednoznacznej odpowiedzi co do rozwodu.
Sytuacje, gdzie nastepuje zmiana partnerow, nie sa latwe dla zadnej ze nich, ale jesli maja nowe zwiazki byc udane, konieczna jest konfrontacja i ustalenie dalszego postepowania, np.: kwestii rozwodu, separacji.
W razie pytan zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie.

Dzień Dobry Pani,

Proszę samej siebie posłuchać..., jakaś część Pani ma jednak wątpliwości.
Może Pani ten temat przepracować z psychologiem, by bardziej mu się przyjrzeć
i podjąć optymalną dla Pani decyzję, czego Pani serdecznie życzę,

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

irena.mielnik.madej@gmail.com