Czy odłamany fragment krawędzi dłonowej kości księżycowatej nalezy usunąć?

Po urazie zmiażdzenowym nadgarstka rezonans magnetyczny wykazał odłamamy fragment krawędzi dłonowej kości ksiezycowatej wraz z powierzchnią stawową stawu ksiezycowato-głowkowatego wielkości 6x10 km o grubości 2mm bez istotnego przemieszczania czy należy ten fragment usunąć ?

Dobry Wieczór,
Trudno coś jednoznacznie orzec bez badania klinicznego i zapoznania się z wynikami badań obrazowych.
Proponuję skontaktować się z ortopedą.
Pozdrawiam.