Czy odłamany fragment krawędzi dłonowej kości księżycowatej nalezy usunąć?
Po urazie zmiażdzenowym nadgarstka rezonans magnetyczny wykazał odłamamy fragment krawędzi dłonowej kości ksiezycowatej wraz z powierzchnią stawową stawu ksiezycowato-głowkowatego wielkości 6x10 km o grubości 2mm bez istotnego przemieszczania czy należy ten fragment usunąć ?

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Dobry Wieczór,
Trudno coś jednoznacznie orzec bez badania klinicznego i zapoznania się z wynikami badań obrazowych.
Proponuję skontaktować się z ortopedą.
Pozdrawiam.