Czy odstawić Bisoxehal przed zabiegiem operacyjnym?

używam bisohexal 5 mg . wkrótce mam zabieg operacyjny z narkozą Jak mam stosować ten lek przed zabiegiem? Czy należy go odstawić i w jaki sposób? A jak potem powrócić do ponownego stosowania?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarz prowadzący nie zaleci inaczej nie powinna Pani odstawiać leku przed zabiegiem operacyjnym. Proszę stosować lek zgodnie z ustalonym harmonogramem.