Czy odstawić te antybiotyki, krople i syrop?

Witam, od kilku miesięcy po zapaleniu ucha szumi mi w uszach mimo, że laryngolog powiedział, że już nic nie widzi. W ciągu miesięcy przestudiowałem chyba cały internet co to może być. Nagle trzy dni temu złapało mnie przeziębienie kaszel, katar, ból gardła, chwilową chrypkę, gorączkę i ból głowy. Dzisiaj w nocy dotykałem swoje podrapane gardło i poczułem taki mały gulek w wielkości małego kamyczka i tu jest pytanie czy to jest nerwica i lęk przed jakąś chorobą? Dodam jeszcze, że byłem u lekarza pierwszego kontaktu i przepisał mi antybiotyki, syrop na kaszel oraz krople do nosa. Tego samego dnia nagle prawa strona szczęki mi zdrętwiała, aż wylądowałem na SOR podejrzewali, że to od serca, gdyż nawet jak próbowali mi obniżyć ciśnienie nic nie dawało, ale okazało się, że z sercem nic nie jest i usłyszałem, tylko że w moim wieku to jest nawet lepiej. Ps mam brać czy odstawić te antybiotyki, krople i syrop? Ps2 jutro chce się zarejestrować u psychiatry tak dla świętego spokoju.

Witam
Z tego co Pan pisze lekarstwa zalecił lekarz medycyny po badaniu. Uznał zatem , że są on konieczne.O odstawieniu leku powinien raczej zdecydować lekarz. Choroba somatyczna nie wyklucza problemów natury emocjonalnej. Wizyta u lekarza psychiatry lub u psychoterapeuty może być wskazana, nie zastąpi leczenia obecnej infekcji, ale pomoże przyjrzeć się trudnością emocjonalnym, które Pan przeżywa, a które moga manifestować się lękiem o zdrowie.
Pozdrawiam