Czy odstawienie leku Acard przed osobę chorą na arytmię może wywołać udar?

Witam! Chciałabym spytać o fakt czy odstawienie przez osobę chora na arytmie leku ACARD zleconego przez kardiologa może przyczynić się do wystapienia udaru. Zaznaczyc nalezy że to lekarz rodzinny zalecił odstawienie przepisanego przez kardiologa leku. Dodam osoba ta ma wszystkie badania inne w normie.

Witam!
Acard stosowany jest w celu zmniejszenia lepkości krwi, jako profilaktyka przed incydentami naczyniowymi (udar mózgu, zawał mięśnia sercowego). Jeżeli zaordynujemy inny środek zmniejszający zagrożenie to może być, ale bez tego raczej nie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.