Czy odstawienie masturbacji przywróci pełną sprawność seksualną?

Witam, czy odstawienie masturbacji przywróci pełną sprawność seksualna? Czy moj penis odzwyczaji sie od ręki?

Dzień dobry.

Nie podał Pan zbyt wielu informacji, toteż trudno odnieść się w pełni do Pańskiego postu. Może Pan jednak dosyć łatwo sprawdzić reakcje własnego penisa, "odstawiając" masturbację.

Pozdrawiam.

Zachęcam, by zamiast masturbacji zajął Pan swoją uwagę czymś innym - chłodny prysznic, bieganie, szklanka zimnej wody. A do tego - nauczyć się sprawiać sobie przyjemność nowym hobby.
Mózg potrzebuje trochę czasu, aby się przestawić. Powodzenia!