Czy odstawienie teraz piersi od dziecka jest konieczne?

Mój synek ma już 11 miesięcy, ale nadal karmię go w nocy i usypiam przy piersi. Niestety złamałam rękę, lekarz ortopeda kazał brać przez 7 dni A*** (3 x 2 tabl.) i kazał nie karmić. Odstawienie małego, i to zaraz po urlopie, gdy miał mamę i pierś na żądanie, do tego ze złamaną ręką, która utrudnia przytulanie to koszmar. Czy to na pewno konieczne??

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

lek, który otrzymała Pani od ortopedy, jest przeciwwskazany podczas karmienia piersią. Zatem nie powinna Pani w czasie jego przyjmowania karmić piersią dziecka.

Pozdrawiam