Czy odtruwanie organizmu z toksyn może spowodować powiększenie się mętów w polu widzenia?

Czy odtruwanie orgabizmu z toksyn moze spodowdowac powiększenie się metow w polu widzenia? Dodam że zmagam się z nimi już kilka lat.

Lek. Paweł Szadkowski

Ciężko stwierdzić co ma pani na myśli mówiąc 'odtruwanie organizmu z toksyn' i jak miałoby to wpłynąć na pogorszenie widzenia. Najlepiej udać się na wizytę do okulisty.