Czy odżywki dla sportowców są szkodliwe dla człowieka?

czy odżywki dla sportowców np. bcaa są szkodliwe dla człowieka (narządów np. nerek czy wątroby )?

Jeśli jest Pan osoba zdrową odżwyki bialkowe czy też bcaa o ile będa zażywane pod kontrolą dietetyka i zgodnie z zapotrzebowaniem nie są szkodliwe.

Tego do końca nie wiemy, bo suplementy nie podlegają nakazowi przeprowadzania badań klinicznych niemniej BCAA uchodzi za bezpieczny suplement oczywiście jeśli jest stosowany zgodnie z potrzebami i w odpowiednich ilościach.