Czy oglądanie filmów porno przez mężczyznę jest nieuniknione w każdym związku?

Witam serdecznie, ostatnio przyłapałam swojego faceta na oglądaniu filmu porno. Przyznam szczerze, że było mi bardzo przykro, poczułam się oszukana, nieatrakcyjna, wręcz odrzucona. Czy mężczyźni mają taką potrzebę i jest to nieuniknione w każdym związku? Jego tłumaczenie związane jest z tym, że każdy facet jest wzrokowcem. Proszę o jakąś informację.

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą i mają różne potrzeby, preferencje i upodobania. Część mężczyzn ogląda pornografię - część nie. Podobnie część kobiet tak - część nie.
Część często i uważa to za ważną część swojego życia seksualnego - część sporadycznie.
Część par robi to wspólnie.
W samym oglądaniu pornografii nie musi być niczego złego, nie świadczyć w żaden sposób na niekorzyść związku czy partnerki/ partnera. Zawsze jednak, jeśli pojawiają się trudne emocje, strach, stres, zazdrość i okazuje się, że macie Państwo odmienne poglądy - warto o tym rozmawiać.

Pozdrawiam!

nie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza