Czy ogniska w wątrobie są złośliwe?
Dzień dobry jeśli wątroba jest zatakowana przez kilka ognisk raka(przerzuty z piersi) to znaczy jest kilka plam na usg(nie jestem teraz w stanie powiedzieć czy to wszystkie ogniska złośliwe czy może też torbiele)czy istnieje możliwość przeszczepu wątroby?

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Przeszczep wątroby jest generalnie przeciwwskazany u chorych z przerzutami.