Czy ogniska w wątrobie są złośliwe?

Dzień dobry jeśli wątroba jest zatakowana przez kilka ognisk raka(przerzuty z piersi) to znaczy jest kilka plam na usg(nie jestem teraz w stanie powiedzieć czy to wszystkie ogniska złośliwe czy może też torbiele)czy istnieje możliwość przeszczepu wątroby?

Lek. Paweł Szadkowski

Przeszczep wątroby jest generalnie przeciwwskazany u chorych z przerzutami.