Czy ogromny przyrost beta HCG jest prawidłowy?

Witam, Mój ginekolog potwierdził, ze jestem w ciąży. Wynik Bhcg 10.11 wynosił 62 mIU/ml. Kolejny wynik po 72h (13.11) wyniósł 324mIU/ml. Czy taki ogromy przyrost jest ok? Martwie się... Ginekolog powiedział, ze musze zaczekać do pierwszego usg, które mam zaplanowane na 25.11.

Witaminy w ciąży

Ja bym się martwił gdyby nie było wzrostu. Nawiasem to już się stało narodową obsesją robienie seryjne betaHCG. Najlepsza diagnostyka to USG ciąży ok. 7 tygodnia. Wtedy można ocenić wymiary zarodka, ilość i akcję serca. Tych odpowiedzi nie da betaHCG. To tyle w temacie. Kobiety - trochę cierpliwości.