Czy omamy miną po stosowaniu metocard?

Mam pytanie. Jestem po nieudanym zabiegu ablacji arytmii komorowej serca.( Dwa tygodnie temu )Przyjmuję od dwóch tygodni metocard 50 mg, 3 x dziennie. Prawdopodobnie jest on skuteczny. Od czasu kiedy zaczęłam przyjmować ten lek budzę się często w nocy i mam omamy. Raz widziałam stojącego nade mną mężczyznę a innym razem jakieś plamy w powietrzu albo dziwne kształty. Po chwili obraz wracał do normy. Dodam że za pierwszym razem obudziłam się trzęsąc się z zimna. Czy to może być skutek uboczny leków i czy jest szansa że to minie?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią niepokojące Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej/kontrolnej konsultacji, u Lekarza prowadzącego Panią.

Zalecałabym również Pani (do rozważenia) kontrolną konsultację psychologiczną.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605