Czy omdlenie przyspieszyło poród?

Witam, proszę o poradę. W dniu 26.09.2011 urodziłam synka, ważył 1300, długi 40 cm, poród samoistny w ułożeniu podłużnym potylicowym. Termin porodu przewidziany był na 14.12.2011 r. Do tragedii doszło 25.09.2011 r. - zemdlałam na jakiś czas, straciłam przytomność, a później ją odzyskałam. Czy mogło być tą przyczyną tragedii? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!
Omdlenie z następczą utratą przytomności jest ostrym stanem, w który dochodzi do niedotlenienia mózgu i innych ważnych narządów wewnętrznych. U kobiet w ciąży dochodzi również do niedotlenienia płodu, które w zależności od czasu trwania może prowadzić do wielu powikłań, w tym zgonu dziecka. Ze względu na złożoność problemu wszystkie pytania powinna Pani kierować do lekarza prowadzącego ciążę i/lub odbierającego poród, który poznał Pani sytuację i wie, co się dokładnie wydarzyło i jaki był stan dziecka po porodzie.
Pozdrawiam