Czy one mogły mieć wpływ na poronienia?

Witam Jestem po dwoch poronieniach przed 10tyg ciąży w ciąże zachodziłam bez problemu ale ciąża obumierała. Zrobiłam sporo badań ale jedno mnie niepokoi, przeciwciała przeciw witce wyszły w krwi dodatnie czyli jest ich dużo? Czy one mogły mieć wpływ na poronienia? Czy da się to jakoś leczyć. Proszę o opinie na ten temat

Proszę pozostać pod opieka ginekologa. Analiza jednego badania na tle innych, których nie widzi lekarz jest nierozsądna.