Czy opadająca jednostronnie górna warga po wypełnianiu bruzdy kwasem hialuronowym powinna wzbudzać mój niepokój?

Witam, 4 dni temu miałam wypełniane bruzdy kwasem hiauronowym, dodam że przez lekarza medycyny estetycznej, następnego dnia pojawiła sie duża opuchlizna z jednej strony twarzy i siniaki. Obrzek zszedł ale twarz jest bardzo niesymetryczna, niepokoi mnie to że usta zrobiły sie bardzo niesymetryczne, z jednej strony przy kąciku ust właściwie mało co widać wargę górną, nad nią jest zgrubienie, nad zgrubieniem krwiak. W klinice powiedziano mi że muszę poczekać 2 tygodnie i dopiero przyjść na kontrolę. Czy powinnam wcześniej zasięgnąc porady lekarskiej, czy opadająca jednostronnie górna warga powinna wzbudzać mój niepokój?

Tu najszybciej pomóc powinien lekarz który wykonał zabieg. Na pewno powinien wytłumaczyć co jest przyczyną powstałej asymetrii i czy jest to bezpieczne. Zapraszam do kontaktu i przesłania zdjęć e-mail: katarzyna@drmudel.com, być może bedę mogła jakoś pomóc,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel