Czy opary od płynu do spryskiwaczy mogą zagrażać ciąży?

Opary płynu do spryskiwaczy mogą zagrozić płodowi? Mąż spryskał szyby, kiedy siedziałam w samochodzie. Opary były dosyć mocne. Otworzyłam okno, jednak od razu wszystko nie uciekło na zewnątrz. Jestem w 8 tygodniu ciąży.
Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
w czasie ciąży należy unikać ekspozycji na opary różnych środków chemicznych zwłaszcza mocno drażniących. Taki pojedynczy incydent nie powinien mieć wpływu na rozwój dziecka.
Pozdrawiam