Czy operacja po złamaniu stawu skokowego jest niezbędna?

Dzień dobry, 15.01 złamałam staw skokowy- kostka boczna, dzisiaj miałam kontrolę, lekarz po obejrzeniu RTG, stwierdziła, że złamanie jest na granicy przemieszczenia i prawdopodobnie będzie potrzebna operacja, jednak przy zdjęciu RTG, Pani kazała mi skręcić nogę w lewą stronę. Czy możliwe jest, że to przez to lekarz stwierdził, że prawdopodobnie będzie przemieszczenie? Wydaję mi się to trochę nierealne, prawie w ogóle nie chodzę, tylko leże z kostką wyżej niż reszta ciała. Proszę o odpowiedź.

Witam , proponuję zaufać specjalistom i poddać się proponowanej ew. operacji! Oni wiedzą co mówią i co robią!!! z.żurawski