Czy operacji na żylaki może odbyć się wbrew woli pacjenta?

Czy idąc na poradni dotyczącą żylaków muszę je operować? Czy mam wybór? Całe moje rodzeństwo po usunięciu żylakow miało je większe a dało mnóstwo pieniędzy. Czy jest metodą na obkurczanie podudzia i zachamowanie rozprzestrzenia się żylaka be operacji? Czym są tj zwłóknienia w mięśniu? Nie boli ani nic. Lekarz może to rozpuścić?

Witam , zadaje Pan wiele bbb.różnych pytań , na które nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi nie znajac Pana , nie badając Pana!!! Prosze udać sie do lekarza rodzinnego , który rozpozna sprawę i skieruje Pan do odpowiedniego specjalisty! z.żurawski