Czy opinię psychiatryczną wystawioną dziecku można podważyć?

Witam Czy diagnoza psychiatryczna dziecka 4letniego a obecnie 7 letniego jest do podważenia? Jeżeli tak to jak można to zrobić? Nikt się z nią nie zgadza, a ja nie chcę dziecku zepsuć papierów.

Ważna jest opinia z badania na czas teraźniejszy - zwłaszcza, że rozwój dziecka jest procesem zmiennym i dynamicznym, opinia opiera się na badaniu obecnego stanu psychicznego przez lekarza z uwzględnieniem wywiadu rodzinnego i leczenia w przeszłości, na badaniu psychologicznym oraz ew. innych badaniach diagnostycznych np.eeg, KT głowy, konsultacja neurologa - wtedy ocena jest pełniejsza.Taką opinię może i powinien wydać każdy lekarz specjalista w danej dziedzinie- w tym wypadku specjalista psychiatra dzieci i młodzieży.