Czy opóźnienia miesiączki wynikają z anemii?

Witam 7 dni spóźnia mi się miesiączka wcześniej miałam zapalenie pęcherza (w czasie dni płodnych) wróciłam z urlopu z Londynu i zaczynam się denerwować mam obolałe i powiększone piersi a tak że i brzuch. plamienie takie jak przed miesiączka jest od 4 dni a miesiączki nie ma zaczynam się denerwować. Może te opóźnienie być tym ze choruję na anemia i przyjmuje żelazo?

Lek. Tomasz Budlewski

bardziej infekcja, lecz dla pewności proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.